Pristatymas

Užsakymas pradedamas vykdyti iš karto po to, kai mūsų banke yra matomas apmokėjimas.

Užsakant prekių už 500,00 eur ir daugiau, pristatysime nemokamai.

Prekių pristatymas į LP EXPRESS paštomatus per 1-2 d. d. Pristatymo kaina – 3,90 eur.  Šiuo pristatymo būdu didžiausias galimas siuntos svoris - 30 kg.

Prekių pristatymas per LP Express kurjerių tarnybą nurodytu adresu per 1-2 d. d., priklausomai nuo užsakymų kiekių. Pristatymo kaina: 5,00 eur - 13,00 eur priklausomai nuo siuntos svorio.

Prekių pristatymas į pasirinktą Lietuvos pašto skyrių per 2-4 d. d. Pristatymo kaina: 5,00 eur - 10,00 eur priklausomai nuo siuntos svorio. Šiuo pristatymo būdu didžiausias galimas siuntos svoris - 30 kg.

Grąžinimas

Pirkėjas neturi teisės grąžinti prekių, kuriomis pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą. Pirkėjas turi teisę grąžinti pardavėjui užsakytas prekes, jeigu jos gautos nekokybiškos. Norėdamas pasinaudoti šia teise, pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi pranešti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo. Pirkėjas turi informuoti pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir perduoti pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu. Netinkamos kokybės prekės keičiamos arba grąžinamos, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis ir prekių įsigijimo metu galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Taisyklėse nustatytais prekių grąžinimo atvejais už prekes sumokėti pinigai Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gražinimo dienos, pinigai yra pervedami į mokėtojo už prekes banko sąskaitą.